Promyka 3/1, Warszawa, Polska
+48509344489
kontakt@annagaworska.pl

WARSZTATY ROZWOJOWE

Krzyczy ten, który chce być usłyszany. Rzuca się w oczy ten, który chce być widziany. Każdy z nich potrzebuje tego samego, uznania, akceptacji, bycia kochanym. Sprawdź czego Tobie potrzeba.

WARSZTATY ROZWOJOWE

Wspieranie rozwoju dorosłych podczas pracy na warsztatach dotyczy przede wszystkim poznawania siebie, odkrywania swoich zdolności, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, komunikacji ze sobą i innymi. Prowadzę warsztaty tematyczne otwarte jak również podejmuję współpracę z firmami, dla których ważna jest tematyka work – life balance oraz temat emocji w biznesie. Wszystkie projekty dopasowuję indywidualnie do potrzeb. Poniżej zobaczysz warsztaty otwarte, na które możesz się zapisać. Aktualny kalendarz wydarzeń znajdziesz na moim profilu na Facebooku

WARSZTATY „UKOCHAJ SIEBIE”

Te warsztaty dedykowane są kobietom. Pracujemy w obszarach miłości własnej, poczucia własnej wartości, mocy i sprawczości w życiu. Każda edycja warsztatów jest prowadzona w oparciu o proces grupowy co oznacza, że podążam za energią i potrzebami grupy i dostosowuję do niej ćwiczenia oraz narzędzia przy zachowaniu tematu przewodniego warsztatów.

WARSZTATY „PSYCHOBIOLOGIA W PRAKTYCE”

„Psychobiologia w praktyce” to dwudniowe, weekendowe warsztaty, bardzo praktyczne. Warsztaty dedykowane są każdemu, komu bliskie jest holistyczne podejście do rozwoju i pracy nad sobą. Łączymy ze sobą biologię, umysł i pracę duchową. Pracujemy nad zależnościami jakie występują między emocjami a pojawiającymi się schorzeniami, uczymy się czytać informacje płynące z ciała.

WARSZTATY „ODPORNOŚĆ PSYCHICZNA”

Warsztaty dedykowane są zarówno kobietom jak i mężczyznom. Pracujemy w obszarach przekonań i emocji oraz umiejętności ich rozpoznawania i radzenia sobie z nimi w najbardziej właściwy dla siebie i otoczenia sposób.

WYJAZDY

Organizuję kilkudniowe wyjazdy w różne ciekawe miejsca w Polsce. To okazja do ruchu, wyciszenia się, spędzenia czasu z ciekawymi ludźmi. Skład nigdy nie jest przypadkowy.

SLOW PILATES FLOW – SLOW WEEKEND

Zapraszam na przedłużony weekend 9-12.09.2021. Tym razem jedziemy na Mazury do Witramowa. Podczas wyjazdu będziemy ćwiczyć Pilates. Poprowadzę dla Was również relaksację połączoną z medytacją. W trakcie pobytu mam dla Was kilka niespodzianek. Wszystkie szczegóły i plan znajdziesz w poniższym linku.

Link do wydarzenia