WARSZTATY ROZWOJOWE

Wspieranie rozwoju dorosłych podczas pracy na warsztatach dotyczy przede wszystkim poznawania siebie, odkrywania swoich zdolności, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, komunikacji ze sobą i innymi. Prowadzę warsztaty tematyczne otwarte jak również podejmuję współpracę z firmami, dla których ważna jest tematyka work – life balance oraz temat emocji w biznesie. Wszystkie projekty dopasowuję indywidualnie do potrzeb.

WARSZTATY „UKOCHAJ SIEBIE”

Te warsztaty dedykowane są kobietom. Pracujemy w obszarach miłości własnej, poczucia własnej wartości, mocy i sprawczości w życiu. Każda edycja warsztatów jest prowadzona w oparciu o proces grupowy co oznacza, że podążam za energią i potrzebami grupy i dostosowuję do niej ćwiczenia oraz narzędzia przy zachowaniu tematu przewodniego warsztatów.

WARSZTATY „ODPORNOŚĆ PSYCHICZNA”

Warsztaty dedykowane są zarówno kobietom jak i mężczyznom. Pracujemy w obszarach przekonań i emocji oraz umiejętności ich rozpoznawania i radzenia sobie z nimi w najbardziej właściwy dla siebie i otoczenia sposób.

WARSZTATY „PSYCHOBIOLOGIA W PRAKTYCE”

Warsztaty dedykowane są każdemu, komu bliskie jest holistyczne podejście do rozwoju i pracy nad sobą. Łączymy ze sobą biologię, umysł i pracę duchową. Pracujemy nad zależnościami jakie występują między emocjami a pojawiającymi się schorzeniami, uczymy się czytać informacje płynące z ciała.

NAJBLIŻSZE PROJEKTY:

  • Aktualne informacje znajdziesz również na moim profilu na fb Winside

Krzyczy ten, który chce być usłyszany. Rzuca się w oczy ten, który chce być widziany. Każdy z nich potrzebuje tego samego … uznania … akceptacji … bycia kochanym … Sprawdź czego Tobie potrzeba