Promyka 3/1, Warszawa, Polska
+48509344489
kontakt@annagaworska.pl

SESJE PSYCHOBIOLOGII

Rozwój to dla mnie podróż. Najlepsza z możliwych. Nie znam bardziej satysfakcjonującej ale też bardziej wymagającej niż ta, która jest podróżą przez siebie. Zapraszam Cię do rozpoczęcia swojej własnej wyprawy. To co mogę i chcę Ci obiecać, to to, że naprawdę warto. Na drodze tej poznasz swój potencjał. Zdobędziesz metody i narzędzia, które możesz wykorzystać do realizacji wszystkich swoich celów życiowych.

CZYM JEST PSYCHOBIOLOGIA

Najprościej rzecz ujmując, psychobiologia to połączenie emocji z psychiką i duchowością. To poszukiwanie emocjonalnych przyczyn powstawania problemów zdrowotnych oraz każdych życiowych trudności. To wiedza złożona, w której zakres wchodzi wielopoziomowe rozumienie swojego życia i rządzących nim praw. Zgodnie z koncepcją Psychobiologii wg. dr Marzanny Radziszewskiej, u której zdobywałam wiedzę – składa się ona z dwóch filarów. Pierwszy dotyczy wiedzy z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej dr Ryke Hamera, rozwijanej później przez wielu m.in Gerarda Atiasa czy Roberto Barnai. Dr Hamer stworzył podwaliny pod pracę z biologicznym konfliktem pojawiającym się jako przyczyna naszych emocjonalnych doświadczeń. Dodatkowo filar ten zawiera potwierdzoną naukowo wiedzę z zakresu zmian ekspresji genów pod wpływem przeżywanych uczuć i emocji. Natomiast drugi filar zawiera koncepcję dr D. Havkinsa – twórcę Mapy Świadomości, która zakłada że to w jaki sposób doświadczamy i rozumiemy rzeczywistość jest zależne od poziomu naszej świadomości. Reasumując – psychobiologia to wielowymiarowe biologiczne, emocjonalne i duchowe narzędzie do zmiany postrzegania swojego życia, zrozumienia doświadczeń życiowych, uzdrawiania emocjonalnych przeżyć i poszerzania swojej świadomości.

PRZEBIEG SESJI

Sesje które prowadzę są holistyczne. W procesie nie trzymam się jednego nurtu. Często pierwsze spotkanie zaczynam od sesji Psychobiologii, która daje szczegółowy wgląd w dynamikę problemu, z którym przychodzisz. To taki przegląd plecaka przed wyruszeniem w podróż. Psychobiologia dotyka takich obszarów jak projekt – cel, przekaz transgeneracyjny, własne doświadczenia. Kolejne spotkania to kontynuacja procesu podczas którego korzystam z narzędzi dopasowanych do Ciebie. Jest to uwalnianie blokad emocjonalnych, pogłębianie świadomości i rozumienia siebie, „prostowanie” myśli na swój temat, ukazywanie innej niż dotychczasowa – perspektywy problemu. Innymi słowy prowadzę Cię przez meandry Twojego wnętrza. Korzystam z wizualizacji, rozmowy, medytacji. Dopasowuję metodę do Ciebie a nie Ciebie do metody.
Jeśli czujesz, że taka praca jest dla Ciebie to pamiętaj proszę o bardzo ważnej rzeczy. Tak jak nie można najeść się na zapas tak i jedną sesją nie załatwisz wszystkiego. Bardzo ważna jest tu motywacja do działania (chcę) i determinacja w drodze do celu (robię). Sesja trwa zazwyczaj od 1 h do 1,5 i odbywa się na żywo w Warszawie lub online. Warto kontynuować proces jeśli Twoim celem jest prawdziwa zmiana.

Więcej o psychobiologii dowiesz się tutaj.

Z CZYM MOŻESZ PRACOWAĆ NA SESJI?

  • Problemy ze zdrowiem (choroba jako punkt wyjścia do pracy z emocjonalnym podłożem jej powstania)
  • Finanse (problemy w finansach, zatrzymania, blokady)
  • Rodzina (relacje rodzinne, konflikty)
  • Relacje i związki (konflikty związkach, trudności z wejściem w relacje)

REZULTATY

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że rezultat zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania i otwartości. Proces jest głęboki. Dotykamy emocji, tematów, które mogą być dla Ciebie trudne. Tempo zmian i ich jakość zależna jest więc od tego na ile masz gotowość by wprowadzić w swoje życie zmiany. Jeśli zmienisz wnętrze, to co zewnętrzne samo się ułoży. Co może się zmienić?

  • Wgląd w siebie, poszerzenie wiedzy na temat przyczyn problemów i zmiana sposobu działania.
  • Większy spokój wewnętrzny.
  • Zwiększenie dostępu do swoich emocji.
  • Wypracowanie potencjalnych rozwiązań.
  • Zwiększenie motywacji do dokonania realnych zmian.

INWESTYCJA W SIEBIE

Sesja kosztuje 300 zł. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie pakietu 6 spotkań zapłacisz 1600 zł.