10 lutego 2016

Spotkanie indywidualne

Spotkanie w formie konsultacji ma na celu omówienie ze mną wyzwań, przed którymi stoisz i uzyskanie podpowiedzi najbardziej adekwatnych do sytuacji, w jakiej jesteś. Zachęcam do tego typu spotkania, jeżeli potrzebujesz przeanalizowania konkretnych wyzwań z którymi się zmierzasz, zmotywowania do działania, poszukujesz inspiracji, wsparcia w podejmowanej przez siebie decyzji, przepracowania ważnego dla siebie tematu.

Zakres konsultacji:

 

  • PSYCHOBIOLOGIA to konsultacje w obszarze idendyfikacji emocjonalnych przyczyn powstania choroby.

 

  • EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA to wyznaczanie i realizowanie swoich celów, poczucie wpływu i sprawczości, analiza zachowań, myśli i działań pływających na osiągane rezultaty, wyznaczanie planu działania.

 

  • RELACJE Z DZIECKIEM budowanie świadomej relacji z dzieckiem poprzez rozwijanie potencjału oraz efektywne wspieranie jego rozwoju. Spotkania mogą mieć formę konsultacji domowych, w realnym środowisku lub też sesji w gabinecie.

 

 


Rozwój to dla mnie podróż. Najlepsza z możliwych. Nie znam bardziej satysfakcjonującej ale też bardziej wymagającej niż ta, która jest podróżą przez siebie. Zapraszam Cię do rozpoczęcia swojej własnej wyprawy. To co mogę i chcę Ci obiecać, to to, że naprawdę warto. Na drodze tej poznasz swój potencjał. Zdobędziesz metody i narzędzia, które możesz wykorzystać do realizacji wszystkich swoich celów życiowych. 


POZNAJ OPINIE TYCH, KTÓRZY JUŻ ZE MNĄ PRACOWALI:

 

Konsultacje rodzicielskie:
„Trafiłam do pani Ani , ponieważ od jakiegoś czasu straciłam kontakt z córką. Córka ma teraz 12 lat. Od zawsze była bardzo grzecznym dzieckiem , dobrze wychowanym i miłym dla wszystkich . Jednocześnie była bardzo zamknięta i uległa wobec otoczenia . Od jakiegoś roku zaczęła bardzo się buntować , stawiać i próbować stawiać na swoim . To z jednej strony bardzo mnie zaniepokoiło,  ale i ucieszyło, że wreszcie zaczyna gubić swój ” pancerzyk”, w którym chroniła się przed światem . Ciężkie było dla mnie jednak to , że nie możemy się w ogóle dogadać . Zaczęłam szukać pomocy . Nie myślałam o psychologu gdyż czułam , że to co się dzieje jest naturalnym procesem . Psycholog zazwyczaj działa z poziomu rozumu , a ja potrzebowałam kogoś kto pomoże najpierw mi od nowa zaakceptować moje dziecko takim jakim ono jest i zrobi to z poziomu serca i intuicji . Kiedy tak właśnie zaczęłam myśleć w internecie ukazał  mi się artykuł o relacjach z dziećmi i link do strony Winside . Zadzwoniłam do Pani Ani i najpierw umówiliśmy się na spotkanie razem z mężem . W trakcie Pierwszego spotkania poczuliśmy , że jest to osoba , której możemy zaufać i na kolejne spotkanie umówiłam się już z córką . Mimo bardzo dużych oporów przed pierwszym spotkaniem córka świetnie weszła w rozmowę , a zazwyczaj w kontaktach z obcą osobą jest bardzo zamknięta . Po drugim spotkaniu mówiła o pani Ani : ” Ta fajna Pani”. Byłyśmy na trzech spotkaniach i już widzę duże zmiany w nastawieniu córki do życia , a nasze relacje bardzo się poprawiły . Uczymy się siebie na wzajem , razem się rozwijamy wewnętrznie  , a co dla mnie najważniejsze jest mi teraz łatwiej okazywać miłość do córki .”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *