11 lutego 2016

O mnie

Witam Cię.

Nazywam się Anna Gaworska. Z zawodu jestem certyfikowanym coachem (ACC ICF), trenerem umiejętności miękkich. Pracuję również jako instruktor Pilates. 

Prowadzę konsultacje, coaching oraz warsztaty z umiejętności miękkich dla klientów indywidualnych i firm. Moja specjalizacja i zamiłowanie to psychosomatyka, psychobiologia, praca z emocjami, komunikacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem i jego objawami a także efektywność osobista (życiowa). Prowadzę również konsultacje rodzicielskie dotyczące budowania zdrowych relacji z dziećmi. To, co spaja wszystkie te obszary ze sobą to moje zamiłowanie do analizy ludzkich zachowań i umiejętne wyciąganie wniosków oraz intuicja zawodowa. 

W pracy z człowiekiem najbliższe jest mi podejście systemowe.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


COACH I KONSULTANT

  • W 2019 roku ukończyłam roczną Akademię Psychobiologii Vedica dr Marzanny Radziszewskiej – Konopka (jako konsultant Psychobiologii).
  • Od 2016 jestem akredytowanym coachem ACC ICF International Coach Federation oraz EMCC European Mentoring and Coaching Council.
  • W 2014 roku ukończyłam kurs coachingowy Business Coaching Diploma w PricewaterhouseCoopers Poland (PwC Poland) i od tamtej pory aktywnie pracuję w zawodzie.
 •  

TRENER

  • W 2019 roku rozpoczęłam roczną szkołę trenerską organizowaną przez Holistyczną Szkołę Trenerów.
  • W 2013 roku ukończyłam dwustopniowy kurs trenerski z elementami coachingu grupowego organizowany przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego (UOUW).
  • W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym o specjalizacji  Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji.

INSTRUKTOR PILATES

  • W 2017 ukończyłam szkolenie Core Stability organizowane przez szkołę ProFi.
  • W 2017 roku ukończyłam szkolenie Medical Pilates organizowany przez Star Studio Pilates Agata Grzebiela – Correia.
  • W 2016 roku ukończyłam certyfikowane warsztaty stretchingu powięzi organizowane przez szkołę Open Mind.
  • W 2015 roku ukończyłam dwutygodniowe odosobnienie Retreats with yoga and meditation w Haa International Course Center w Szwecji.
  • W 2013 roku ukończyłam certyfikowany kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością Pilates w Polskiej Akademii Sportu.

W CZYM JESTEM SZCZEGÓLNIE DOBRA


 • W pracy nad poszerzaniem świadomości siebie na wielu płaszczyznach. W diagnozowaniu mechanizmów i nawykowych zachowań, które wpływają na życie i jego jakość. W pracy opieram się na modelu funkcjonowania wg. Piramidy Diltsa, Poziomów Świadomości D.Havkinsa, podejściu systemowym.
 • W inspirowaniu i mobilizowaniu do dokonania zmian w życiu. Dzięki własnym zmianom oraz doświadczeniom życiowym, potrafię dostrzec i wskazać rozwiązania, dzięki którym klient może osiągnąć swój cel.

Nie mówię Ci: Zapomnij o swoich słabościach i skoncentruj się tylko na mocnych stronach.

Chcę Ci za to powiedzieć: Poznaj siebie i naucz się wykorzystywać swoje słabości i mocne strony do budowania życia autentycznego i w zgodzie ze sobą. Naucz się przełamywać swoje progi i ograniczenia do budowania jakościowo dobrego życia.

MOJA WIZJA ROZWOJU


Co jest sensem życia? Życie pełne sensu

Moim zdaniem nasz rozwój globalny i tempo zachodzących zmian, pomimo posiadania wysokich zdolności intelektualnych, spowodowały poczucie zagubienia lub też brak poczucia tego, co ważne w różnych aspektach życia. Zarówno w obszarze zawodowym jak i prywatnym. Dlatego też wierzę w to, że sprawą podstawową w znalezieniu swojego sensu życia oraz celu życiowego jest poznanie siebie i odpowiedź na pytanie: Kim jestem i co jest dla mnie ważne?  Pełne satysfakcji i jakościowo dobre życie polega na tym, żeby dzięki wiedzy o sobie znaleźć swoją własną i indywidualną drogę do jego realizacji.

Widzisz obszar do współpracy i chcesz skorzystać z moich umiejętności i doświadczenia? Skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń: +48 509 344 489

Napisz:  ania@winside.pl

 

ACC_WEB