11 lutego 2016

O MNIE

Witam Cię.

Nazywam się Anna Gaworska. Z zawodu jestem certyfikowanym coachem (ACC ICF), trenerem umiejętności miękkich. Pracuję również jako instruktor Pilates. 

Prowadzę konsultacje, coaching oraz warsztaty z umiejętności miękkich dla klientów indywidualnych i firm. Moja specjalizacja i zamiłowanie to psychosomatyka, psychobiologia, praca z emocjami, komunikacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem i jego objawami a także efektywność osobista (życiowa). Prowadzę również konsultacje rodzicielskie dotyczące budowania zdrowych relacji z dziećmi. To, co spaja wszystkie te obszary ze sobą to moje zamiłowanie do analizy ludzkich zachowań i umiejętne wyciąganie wniosków oraz intuicja zawodowa. W pracy z człowiekiem najbliższe jest mi podejście systemowe.                                                                                                                                                                                                                             

COACH I KONSULTANT

 • W 2019 roku ukończyłam roczną Akademię Psychobiologii Vedica dr Marzanny Radziszewskiej – Konopka (jako konsultant Psychobiologii).
 • Od 2016 jestem akredytowanym coachem ACC ICF International Coach Federation oraz certyfikowanym coachem EMCC European Mentoring and Coaching Council.
 • W 2014 roku ukończyłam kurs coachingowy Business Coaching Diploma w PricewaterhouseCoopers Poland (PwC Poland) i od tamtej pory aktywnie pracuję w zawodzie.

TRENER

 • W 2019 roku rozpoczęłam roczną szkołę trenerską organizowaną przez Holistyczną Szkołę Trenerów.
 • W 2013 roku ukończyłam dwustopniowy kurs trenerski z elementami coachingu grupowego organizowany przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego (UOUW).
 • W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym o specjalizacji  Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji.

INSTRUKTOR PILATES

 • W 2017 ukończyłam szkolenie Core Stability (ProFi).
 • W 2017 roku ukończyłam szkolenie Medical Pilates (Star Studio Pilates Agata Grzebiela – Correia).
 • W 2016 roku ukończyłam certyfikowane warsztaty stretchingu powięzi (Open Mind).
 • W 2015 roku ukończyłam dwutygodniowe odosobnienie Retreats with yoga and meditation w Haa International Course Center w Szwecji.
 • W 2013 roku ukończyłam certyfikowany kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością Pilates (Polska Akademia Sportu).

W CZYM JESTEM SZCZEGÓLNIE DOBRA

 • W pracy nad poszerzaniem świadomości siebie na wielu płaszczyznach. W diagnozowaniu mechanizmów i nawykowych zachowań, które wpływają na życie i jego jakość. W pracy opieram się na modelu funkcjonowania wg. Piramidy Diltsa, Poziomów Świadomości D. Havkinsa, podejściu systemowym.
 • W inspirowaniu i mobilizowaniu do dokonania zmian w życiu. Dzięki własnym zmianom oraz doświadczeniom życiowym, potrafię dostrzec i wskazać rozwiązania, dzięki którym klient może osiągnąć swój cel.

MOJA WIZJA ROZWOJU

Moim zdaniem nasz rozwój globalny i tempo zachodzących zmian, pomimo posiadania wysokich zdolności intelektualnych, spowodowały poczucie zagubienia lub też brak poczucia tego, co ważne w różnych aspektach życia. Zarówno w obszarze zawodowym jak i prywatnym. Dlatego też wierzę w to, że sprawą podstawową w znalezieniu swojego sensu życia oraz celu życiowego jest poznanie siebie i odpowiedź na pytanie: Kim jestem i co jest dla mnie ważne?  Pełne satysfakcji i jakościowo dobre życie polega na tym, żeby dzięki wiedzy o sobie znaleźć swoją własną i indywidualną drogę do jego realizacji.

Widzisz obszar do współpracy i chcesz skorzystać z moich umiejętności i doświadczenia? Skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń: +48 509 344 489

Napisz:  ania@winside.pl


Co jest sensem życia? Życie pełne sensu